UNICERA İstanbul’a

Nasıl Ulaşırım?

Metro

Yenikapı-Atatürk Havalimanı Metro hattında “Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi” durağında inerek fuar alanımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://www.metro.istanbul/

Marmaray

İFMye Marmaray ulaşımı için Marmaray-Yenikapı Havalimanı Metro bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inebilirsiniz. Alternatif olarak Marmaray Yeşilyurt durağında inip taksi ile 5 dakika içerisinde fuar alanlarımıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://marmaray.gov.tr/

Metrobüs

Metrobüs ile ulaşım için, Ataköy-Şirinevler istasyonunda ulaştıktan sonra Havalimanı Metro Bağlantısını kullanarak “Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi” durağında inip fuar alanımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://iett.istanbul/icerik/metrobus-hatlari

Otobüs

Fuar alanımıza otobüs ile ulaşım için İETT otobüs bağlantılarını kullanarak Havalimanı Metrosu “Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi” istasyonunda inip ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için: https://iett.istanbul/

Havayolu

Fuar süresince İstanbul Havalimanı ve İstanbul Fuar Merkezi arasında ücretsiz ring seferler düzenlenecektir.

Alternatif Ulaşım: Havaist ya da HVİST-10 otobüsleri aracılığı ile Yenibosna-Kuleli durağına gelmelerinin ardından Havalimanı Metro bağlantısına ulaşıp “Dünya Ticaret Merkezi-İstanbul Fuar Merkezi” istasyonundan fuar alanımıza gelebilirler.

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gelecek katılımcı ve ziyaretçilerimiz ise Havabüs otobüsleri ile Taksime gelerek, Havalimanı Metrosu ya da Metrobüs aracılığı ile fuar alanımıza ulaşım sağlayabilirler.

Taksi

İstanbul Havalimanı ile fuar alanı arası yaklaşık 45 kilometredir. Taksi kullanacak olan ziyaretçilerimiz ve katılımcılarımız yaklaşık 35 dakikada fuar alanımıza ulaşabilirler.

Sabiha Gökçen Havalimanı ve fuar alanı arası yaklaşık 70 kilometre uzaklıktadır. Trafiğin yoğunluğuna göre fuar alanımıza ulaşım en az bir saat sürmektedir.

Ulaşım Alternatifleri:

  • M11 İstanbul Havalimanı – Gayrettepe metrosundan, M2 Gayrettepe – Yenikapı metrosuna ve buradan da M1A Yenikapı – İstanbul Fuar Merkezi metrosuna aktarma yapılarak fuar merkezine trafiksiz olarak ulaşım sağlanabilir.
  • Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Fuar Alanına Ulaşım M4 Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı metrosundan Marmaray’a, Marmaray’dan da, M1A Yenikapı – Atatürk Havalimanı metrosuna aktarma yapılarak fuar merkezine trafiksiz olarak ulaşım sağlanabilir.
İstanbul Fuar Merkezi
Yeşilköy Mah. Atatürk Cad. Bakırköy/İstanbul