Kalan Süre

Haberler

Uluslararası UNICERA’ya 20 bin yabancı alıcı gelecek

Seramik, banyo ve mutfak sektörünün bin 200 markası yeni ürün ve koleksiyonlarını Uluslararası UNICERA İstanbul’da sergileyecek. Sektöre yön veren lider ve ihracatçı markaların bir araya geldiği “UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı” 10-14 Mart 2020 tarihleri arasında, global ticaretin merkezi CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. 
 
 
Dünyanın en önemli tasarımcıları tarafından 2021’nin trendlerinin belirleneceği fuarda, seramik banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, mutfak ve dekorasyon ürünleri gibi sektöre dair her şey bir arada sergilenecek. Türkiye seramik banyo mutfak sektörünün ihracatına en büyük katkıyı sağlayan UNICERA İstanbul, bu yıl 130 ülkeden 20 bin yabancı, toplam 100 binin alıcı hedefi ile organize edilecek.
 
Siz de, seramik sektöründeki yeni gelişmeleri, sektöre yön veren ürün guruplarını, teknolojide gelinen son noktaları yakından takip ederek yeni iş bağlantıları kurmak istiyorsanız, dünyanın en büyük iki fuarından biri olan UNICERA’yı ziyaret edin.