Kalan Süre

Haberler

UNICERA'da rekor büyüme!

Seramik ve yapı sektörünün lider, ihracatçı ve yenilikçi markalarının bir araya geldiği UNICERA, 10-14 Mart 2020’de, global ticaretin merkezi CNR Expo’da kapılarını açacak. Bu yılın başında düzenlenen ve hem katılımcı, hem de ziyaretçi rekoru kıran UNICERA, 2020 yılında da ek bir salon daha açılarak 120 bin metrekarelik fuar satışı ile metrekare rekoru kırıyor. Bu büyümenin aynı zamanda yurtiçi ve yurtdışı profesyonel alıcı rakamlarına büyük bir katkı yapması bekleniyor.

Banyo ürünleri, zemin-duvar kaplamaları, seramik işleme teknolojileri, mutfak ürünleri, dekorasyon ürünleri, ambalajlama, depolama gibi pek çok ürün grubunun bir arada sergileneceği UNICERA Fuarı, sektöre yön veren 1.000’in üzerinde uluslararası markanın yeni ürün ve hizmetlerine ev sahipliği yapacak.

 


Sektöre yön veren yerli ve yabancı markaların, yüksek kaliteli ürün ve yenilikçi tasarımlarının sergileneceği UNICERA - İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı, bu yıl da ziyaretçi rekoru kırarak 100 bin çıtasının üzerine çıkmayı hedefliyor.