• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 5-9 Şubat 2019
Kalan Süre

UNICERA katılımcıları mutlu etti! "Beklenenin üstünde ilgi vardı"


Artemis’in UNICERA 2018 katılımını değerlendiren Artemis Genel Müdürü Kaan Koçulu, beklenenin üstünde gerçekleşen ilgiden ötürü mutlu olduklarını ifade etti.


Koçulu, fuarı şu ifadelerle değerlendirdi: “Sektörle kurduğumuz ilişkinin geri dönüşünü almayı zaten bekliyorduk, fakat beklenenin de üstünde gerçekleşen ilgi bizi daha da mutlu etti.


Artemis için en büyük öncelik, “Mutlu Müşteri” yaklaşımımız. Satış sonrası dönemde de, etkili teknik servisimizle bu yaklaşımı kuvvetlendiriyoruz. UNICERA 2018, bu yaklaşımı etkin bir şekilde sektörle paylaşmayı sürdürdüğümüz platform oldu.


Sektörde akrilik ve kabin üretimini birlikte yapan tek firmayız. Fuarda lansmanını yaptığımız tezgah üstü ve tezgahlı Solid Surface lavabolar da, değişen banyo ihtiyaçlarını gözeterek yürüttüğümüz tasarım ve üretim süreçlerinin çıktısı. Banyo yıkanma alanlarında öncü marka olarak bu akıllı çözümleri sektörün ve tüketicilerin beğenisine sunmaktan mutluyuz. Bu süreçleri tamamen Türk mühendis ve tasarımcılarla yürütüyor olmamız ise, bizim için ayrı bir gurur kaynağı.”