• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 27 Şubat-3 Mart 2018
Kalan Süre

UNICERA kendi rekoruna koşuyor


Alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan UNICERA, kendine ait olan yabancı ziyaretçi rekorunu kırmak için gün sayıyor. Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı olma özelliğini de taşıyan UNICERA, 27 Şubat-03 Mart 2018 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek.


CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TIMDER (Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği) tarafından organize edilen fuar, katılımcılarına, yerli ve yabancı yüzlerce önemli alıcı firma temsilcisi ile buluşma imkanı da yaratacak.Alman devi SCHELL’in en büyük ilkesi “Sağlık İçin Sorumluluk”


Bina tesisatı için kullanılan armatürlerin dünya çapında lider üreticilerinden biri olan SCHELL, UNICERA ailesinin en yeni ve güçlü katılımcılarından biri oldu. Ara musluk ve cihaz bağlantısı armatürleri ile ilgili kapsamlı ürün yelpazemizin yanında genel ticari tesislerde lavabo, duş, tuvalet ve pisuvarlarla ilgili tüm armatürlerin sistem sağlayıcısı olan SCHELL için hijyen sorumluluğu her zaman ilk öncelikte yer alıyor.


3’üncü nesil aile şirketi olarak 80 yıldan uzun bir süredir ürün ve servis hizmetlerine sürekli yatırım yapan SCHELL, bu sayede bugün sektörün teknoloji liderleri arasında. Firma ürün geliştirme faaliyetlerinde ise oldukça titiz, yenilikçi ve öncü bir yaklaşımı esas alıyor.