• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 27 Şubat-3 Mart 2018
Kalan Süre

"Mükemmel Tasarımın Ötesinde" Banyolar…


ISVEA markalı armatür serisi de ilk kez görücüye çıkacak

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinde İtalya'nın lider markası ISVEA, mükemmel tasarımın ötesinde banyoları UNICERA Fuarı'na taşıyacak. Ödüllü banyo tasarımları ile birlikte ilk kez ISVEA markalı armatür serisi de bu fuarda görücüye çıkacak.


27 Şubat - 3 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek, alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı, özgün tasarımların yanı sıra son teknoloji ile donatılmış ürünlere de tanıklık edecek. Tasarım üssü olarak kabul edilen İtalya'nın lider markası ISVEA'nın bu yılki fuar konsepti "mükemmel tasarımın ötesinde" olacak.


Standında 20'nin üzerinde farklı konsepte sahip 200'e yakın ürün sergileyecek olan ISVEA, ödüllü tasarımcı Sevil Acar imzası taşıyan yeni nesil banyo mobilyaları, markanın baş tasarımcısı İtalyan Ettore Giordano tarafından tasarlanmış ve ilk kez görücüye çıkacak olan armatür serisi ile fuara damgasını vuracak. ISVEA; ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TİMDER (Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği) tarafından düzenlenen UNICERA Fuarı’nın 6. Holü, 6-D02 no'lu standında yer alacak.