• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 10-14 Mart 2020
Kalan Süre

İletişim

  • Telefon: +90 212 465 74 74
  • Faks: +90 212 465 74 76-77
CNR HOLDİNG A.Ş.
Cnr Ekspo Fuar Merkezi Yeşilköy-Bakırköy- İstanbul
Tic. Odası: İstanbul Ticaret Odası
Tic. Sicil No: 530508 / 478090
Vergi Dairesi: Bakırköy
Vergi No: 211 048 8676

Yurtiçi Satış Departmanı

Serhat Bingül

Fuarlar Grup Müdürü
Dahili: 2764
serhat.bingul@cnr.net

Sinan Öztoprak

Show Manager
Dahili: 3705
sinan.oztoprak@cnr.net

İlknur Baltacı

Satış Müdürü
Dahili: 2561
ilknur.baltaci@cnr.net

Evren Türkoğlu

Satış Müdürü
Dahili: 2834
evren.turkoglu@cnr.net

Cem Ege

Satış Müdürü
Dahili: 3251
cem.ege@cnr.net

Yiğit Yılmaz

Satış Uzmanı
Dahili: 2300
yigit.yilmaz@cnr.net

Yurtdışı Departmanı

Işıl Bandakçıoğlu

Yurtdışı Satış Direktörü
Dahili: 2134
isil.bandakcioglu@cnr.net

Hatira Mirzayeva

Uluslararası Satış Müdürü
Dahili: 2676
hatira.mirzayeva@cnr.net

Murat Paksuz

Uluslararası Satış Müdürü
Dahili: 2681
murat.paksuz@cnr.net

Farah Taghipour

İran Ülke Müdürü
Dahili: 2560
farah.taghipour@cnr.net

Pazarlama Departmanı

Merve Erol Yılmaz

Pazarlama Müdürü
Dahili: 2386
merve.erol@cnr.net

Reklam Satış Departmanı

Kerem Yaman

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2435
kerem.yaman@cnr.net

İlker Mumcuoğlu

Reklam Satış Müdürü
Dahili: 2207
ilker.mumcuoglu@cnr.net

Yurtdışı Departmanı

Rusya ve Bağımsız Devletler Topluluğu

Natalya Uluaydin

Ülke Müdürü
Dahili: 2692
natalya.uluaydin@cnr.net

İletişim Formu

  • Adınız Soyadınız:
  • E-Posta Adresiniz:
  • Telefon:
  • Mesajınız:
  • Güvenlik Kodu: