• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Bien tüm yenilikleriyle UNICERA'da

Bien, 5-9 Şubat tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan, Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı Unicera İstanbul Fuarı’nda en yeni tasarımlarını, 1037 m2 büyüklüğündeki standında tanıtacak. Bu yıl 4. holdeki C06 ve C08 no’lu stantta yer alacak olan Bien, seramik ürün grubundaki yeni koleksiyonların yanı sıra banyo ürün grubundaki yenilikleri de tanıtacak. 
 
EN DOĞAL, EN ZARİF, BENZERSİZ TASARIMLAR VE BÜYÜK EBATLAR
 
Doğadan ilham alan Bien, 2019 koleksiyonunda yine doğayı işaret ediyor. Türkiye’den ve yurt dışından bayilerin, sektör profesyonellerinin ve nihai tüketicilerin ziyaret edeceği Bien standında karo ürün grubundaki 40x120 cm duvar karoları, 100x100 cm, 120x120 cm ve 60x180 cm teknik porselen koleksiyonlar ön planda olacak.
 
 
BİEN 2019 SERİLERİYLE EN TREND BANYOLAR…
 
Bien’in banyo grubunda Seramik Sağlık Gereçleri (SSG) yeni serilerinde yer alan Moly, Shine ve Vohka Serileri ilk kez fuarda tanıtılacak. Banyo grubunda yer alan kaplamalı lavabolar da tasarımlarıyla dikkat çekecek nitelikte…  
 
Bien’in armatür serilerin tamamının tanıtılacağı platformda armatür ürün gamına 2019 yılında ilave edilen 6 yeni seri de yine ilk kez görücüye çıkacak.
 
Yine 2019 yılı yeni ürün grubunda yer alan Swarovski taş kaplamalı Queena Armatür Serisi fuarda ön plana çıkarılacak tasarımlardan. Klasik çizgilere sahip porselen kaplı Grace Armatür Serisi de 2019 yılının gözde serilerinden…