• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

E.C.A. SEREL UNICERA'da Yenilenmek İsteyenleri Ağırlayacak

E.C.A. SEREL markalı seramik sağlık gereçleri ve armatür ürünlerinin yurt içi dağıtım firması Elmor, kalite, tasarım ve teknolojiyi birleştiren ürünlerini 5 - 9 Şubat tarihleri arasında UNICERA Fuarı'nda sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşturacak. "Su yenilenmektir" konseptiyle sunulacak ürünler, fuardaki 4. Salon, B02 no'lu E.C.A. SEREL standında sergilenecek.
 
 
 
Her zaman yenilikçi bir marka olduklarının altını çizen Elmor A.Ş. Genel Müdürü Enver Öz, "2019'da yenilenmenin önemine değiniyoruz. Bu kapsamda SEREL banyo mobilyalarının en yeni ürünlerini fuarda sergileyeceğiz. Geniş ürün gamımızla biz yenilenirken; tüketicilerimize de bu yeniliğe ortak olma, SEREL ile yenilikleri evlerine taşıma çağrısı yapıyoruz. UNICERA'da da bu konuda ilham verecek sürprizlerle dolu bir standımız olacak" ifadelerini kullandı.
 
SEREL farklı ruh halini yansıtan banyolarıyla UNICERA'da
 
Banyo mobilyaları sektöründeki yatırımlarını görücüye çıkaracak SEREL'in geniş ürün gamı UNICERA'da farklı bir konseptle tanıtılacak. Farklı mobilya ihtiyaçlarına yanıt verebileceğini vurgulayan marka, aynı zamanda herkesi kendi ruh halini yansıtan banyolar için yenilenmeye davet ediyor. E.C.A. SEREL standında düzenli, zamansız, huzurlu ve dinamik tasarımlarıyla dikkat çeken 4 ayrı banyo bulunuyor.
 
 
 
2019 yılında banyo gereçlerinde tasarım, teknoloji ve kalitenin bir arada sunulduğu ürünlerin önemine dikkat çekmeyi hedeflediklerini hatırlatan Öz, SEREL markası ile mobilya sektörüne de en uygun çözümleri sunacaklarını vurguladı.
 
Parmak izi ve su izi endişesine son veren armatürler ilk kez Unicera'da sergilenecek
 
Hijyen alanındaki "ilk"lerine bir yenisini ekleyen E.C.A. yeni kaplama özelliği sayesinde, parmak izi ve su izi bırakmayan armatürlerini ilk kez UNICERA'da lanse edecek. Bu yeni teknoloji sayesinde tüketicilerinin önemli sorunlarından birine daha E.C.A. farkıyla çözüm üretmekten mutluluk duyduklarını belirten Öz, "Biz tüketicilerimizin E.C.A. markasının kalitesine, dayanıklılığına ve hizmetine olan güvenleri sayesinde pazarda en çok tercih edilen markayız. Tüketicilere sunacağımız bu yeni teknoloji ile sektöre yön vermeyi ve talebi etkilemeyi sürdüreceğiz" dedi.
 
 
 
Geçtiğimiz yıl bazı ürünlerinde devreye aldıkları 20 yıl garanti ile ''Yıllarca Beraber Olmak Garanti!'' dediklerini hatırlatan Öz, bu yıl fuarda bu mottoyla da varlık göstereceklerini ifade etti.