• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Ege Vitrifiye, UNICERA 2019 için hazır!

Türk Seramik ve Seramik Sağlık Gereçleri sektörünün profesyonellere açılan kapısı UNICERA, 5-9 Şubat tarihleri arasında gerçekleşeceği CNR Expo Fuar Yeşilköy’de, sektörün 2019-2020 sezonunun trendlerini belirleyecek.
 
Çeyrek asır tecrübesiyle seramik sağlık gereçleri sektörüne yön veren Ege Vitrifiye, UNICERA Fuarı için hazırlıklarını tamamladı. Son yıllarda yurt içi ve yurt dışı pazarlarda doğaya ve insana gösterdiği saygıyla büyüyen marka, fuarda portföyünün seçkin ve yeni ürünlerini sektör profesyonellerinin beğenisine sunacak.
 
Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş “ Ege Vitrifiye olarak her sene düzenli katılım gösterdiğimiz UNICERA Fuarı sektörümüzün gelişimine çık büyük katkılar sunmaktadır. Firmalar yeni ürünlerini ilk defa bu fuarda sergilemekte, sektör profesyonelleri için bir buluşma noktası olmaktadır. Seramik sağlık gereçlerinin takip edilen markası Ege Vitrifiye farklı talep ve beğenilere yönelik ihtiyaçlar doğrultusunda ürün portföyünü her sene güncellemektedir. Bu sene geliştirdiği altı adet tezgâh üstü lavabodan oluşan Knidos serisi ve projelere yönelik geliştirilen Pella klozet serisi pazar ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan yeni serilerdir.” diye belirtti.
 
Banyolara Yeni Çözüm: Knidos Lavabo Serisi
 
Banyo çözümlerinin en iyi örneklerinden biri olarak karışımıza çıkan Knidos Serisi, mobilya kullanımına uygun; 3 adet batarya delikli, 3 adet batarya deliksiz toplamda 6 adet 60 cm lavabodan oluşan özel bir seri.
 
 
Lavabolar yalın ve şık çizgileriyle modern banyolar için tercih sebebi olurken, çevre dostu yüksek kalitede üretimleri ürün grubunu benzersiz kılıyor. Ayrıca serinin sahip olduğu optimum ölçüler banyolara kolayca uyumlanabilmesini sağlıyor. Knidos Serisi’nin farklı lavabo tasarım alternatifleri tüm Ege Vitrifiye klozetleriyle rahatça kombine edilebiliyor.
 
Bu harika çözümle siz de tanışmak için, UNICERA’nın 4. Hol 4C04 standında yer alacak olan Ege Vitrifiye standını ziyaret edebilirsiniz.