• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

ISVEA, yeni nesil banyo tasarımları ile UNICERA'da

Vitrifiye seramik ve banyo ürünlerinde İtalya'nın lider markalarından ISVEA, yapı sektörünün en önemli fuarı UNICERA'ya ödüllü banyo tasarımları ile damgasını vuracak.
 
Renklerle gelen estetik, detaylarda saklı olan şıklık, aksesuarlarla gelen zarafeti gözler önüne serecek olan ISVEA ödüllü banyo tasarımlarını, 5-9 Şubat 2019 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy'de, ziyaretçilerin beğenisine sunacak.
 
Yeni nesil banyolar için Covo ve Bei
 
ISVEA tasarımcılarından Sevil Acar imzası taşıyan Bei ve Covo banyo mobilyaları, UNICERA Fuarı'nda sergilenecek yeni nesil banyolardan bir kaçı. Bei; şık, fonksiyonel ve detaylarda fark yaratan tasarımı ile dikkat çekerken, çapraz dolap ayakları banyoya farklı bir hava katıyor. Tasarımındaki detaylar sayesinde fonksiyonel şıklığı banyolarla buluşturan Covo ise banyolarda aranılan konfor ve zarafeti sunuyor.
 
 
Su tasarrufu sağlayan çevreci armatürler fuarın gözdesi olacak
 
Banyoların birer yaşam alanına dönüşmesiyle birlikte su ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojilerle geliştirilen tasarımlar da artık kullanıcıların gözdesi haline geldi. Özellikle armatürler; çevreye duyarlı, doğaya dost tasarımlar olarak UNICERA Fuarı'nda sıkça karşımıza çıkacak. ISVEA'nın aquaPlus teknolojisine sahip armatürleri, estetik görünüşlerinin yanı sıra dakikada 12 lt yerine sadece 9 lt su akışıyla %25 su tasarrufu sağlaması ile ön plana çıkıyor.
 
2019 renkleri
 
Fuarda yer alacak ColorIsvea koleksiyonu, banyolardaki tasarım anlayışına ilham vermek, özgün ve sıra dışı banyolar yaratmak amacıyla tasarlanmış çok özel bir koleksiyon. ColorIsvea, günümüz trendlerini yansıtan farklı tonlardaki renk paleti ile banyolara sıradanlıktan uzak farklı bir soluk getiriyor. Fildişi, vizon, antrasit, parlak siyah gibi göz alıcı opak renklerin kullanıldığı ColorIsvea serisi lavabolar; aynı zamanda altın ve platin renklerde metalik uygulama seçeneği de sunuyor. Rengarenk lavabolar ile uyumlu klozetler de koleksiyonu tamamlıyor.
 
ISVEA, ziyaretçilerini Unicera Fuarı 6. holde 6-D02 numaralı standında ağırlayacak.