• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Dünya armatür devi GROHE de UNICERA'da

Dünyanın en büyük sıhhi tesisat tedarikçilerinden GROHE de, Türkiye'nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA İstanbul - Seramik Banyo Mutfak Fuarı'na geliyor. Kullanıcılarına, akıllı evler yaratmak için akıllı çözümler sunan GROHE aynı zamanda küvet ve kabin sistemleri de üretiyor.
 
Almanya'da güçlü mühendislik, inovasyon ve tasarım faaliyetleri ile yaratılan GROHE ürünleri, müşterilerin markete olan güveninin güçlenmesini de sağladı. Firmanın üretim tesisleri, GROHE standartlarına uyum sağlamak için yüksek hassasiyetli üretim mühendisliğinden yararlanıyor.
 
 
Geçtiğimiz on yıl boyunca, GROHE'nin başarısı 240'ın üzerinde tasarım ve inovasyon ödülü ve "Almanya'nın en büyük sürdürülebilir şirketleri" arasında ilk üçte yer alarak kanıtlandı. Dünyanın dört bir yanında çok sayıda yüksek profilli proje, mimarların, tasarımcıların ve yapımcılarının tercih ettiği marka olan GROHE ürünleri ile donatıldı.
 
Alman devi GROHE gibi dünyanın en prestijli markaların yer alacağı UNICERA, CNR Holding kuruluşlarından ITF İstanbul Fuarcılık tarafından, TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TIMDER (Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği) iş birliği ile 5-9 Şubat 2019 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy'de organize edilecek.