• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

UNICERA'da yeniliklerini sergileyecek olan Bien, bu yıl daha büyük, daha güçlü

Bien Seramik; Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA’da, özgün tasarımlarının yanı sıra yeni kurulan Bien Banyo’nun koleksiyonlarını da ziyaretçilere tanıtacak. Yaptığı yeni yatırımlarla büyümeye devam eden Bien, UNICERA’da en son teknoloji ile ürettiği ürünleri sergileyecek.


Son üç yılda her yıl ortalama %25’in üzerinde büyüyen Bien, üretim kapasitesini daha da genişleterek yeni yatırımlara imza atıyor. Bien Seramik’in 2018 yılının ilk yarısında devreye girecek olan yeni yatırımlarıyla mevcut kapasitesi %20 oranında artacak. Türkiye’de ilk defa bu yatırımla 10 bin 500 tonluk presler kullanacak olan Bien Seramik, daha büyük ebatta ve üstün kalitede üretim yapacak.


Doğal Taş, Ahşap, Mermer ve Büyük Ebatlar


Bien Seramik; doğadan ilham alan bir marka olarak 2018 koleksiyonunda yine doğal objeler vurgulayacak ve doğadan tarzlar sentezleyecek. Bien Seramik fuarda 40x120cm, 60X120cm, 80x80cm ebadındaki yeni koleksiyonlarını ve 20 mm kalınlığındaki ürünleri ön plana çıkaracak.


Bien, 27 Şubat - 03 Mart 2018 tarihleri arasında, CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek olan Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda, en yeni tasarım ürünleriyle 612 m2 büyüklüğündeki 4’üncü Hol C06 No’lu stantta yerini alacak.