• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Seramik sektörünün lider kuruluşları UNICERA’da

Alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olmasının yanı sıra Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı olma özelliğini de taşıyan, seramik sektörünün lider ve ihracatçı markalarının bir araya geldiği UNICERA İSTANBUL, 27 Şubat-03 Mart 2018 tarihleri arasında, ihracatın merkezi CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek.


Yaklaşık 850 çalışanı ile seramik karo, cam, kompoze taş ve boya endüstrilerine mal tedarik eden en önemli kuruluşlarından Kaltun Grup, Ceratun markası ile yeni ürün ve hizmetlerini UNICERA’da, on binlerce yerli ve yabancı alıcıya sunacak.


Türk seramik sektörünün en iddialı markalarından biri olan Ceratun’un, Çine - Milas Bölgesinde KALTUN MADENCİLİK SANAYİ’ye ait ocaklarda üretilen malzemeleri, granit ve seramik sektörlerinin en kullanışlı ürünleri arasında yer alıyor. Ürünler özellikle masse, body ve çamur hammaddesi olarak düşük ergime sıcaklıkları ile kullanıcılar için büyük avantajlar sağlıyor. Son teknoloji ürün ve cihazları kullanılarak üretilen Ceratun için müşteri memnuniyeti ise şirket politikası halini almış.


Aralarında Türkiye’nin sodyum feldspat dış satımının yaklaşık % 30`unu gerçekleştiren Kaltun Madencilik’in de olduğu katılımcılarına yeni iş bağlantıları kurma, iş hacmini geliştirme ve ihracat oranlarını artırma fırsatı sunan UNICERA, CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık, TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TİMDER (Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği) tarafından organize ediliyor.