• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Seranit Özgün ve Fark Yaratan Tasarımlarıyla Unıcera’da

Türk seramik sektörünü her zaman yeniliklerle buluşturan Seranit de, lider ve ihracatçı firmaların yer aldığı UNICERA’ya geliyor. Özgün ve tasarım ürünlerini CNR EXPO Yeşilköy’ün 5. Salonunun G13 bölümünde sergileyecek olan Seranit, 27 Şubat – 3 Mart 2018 tarihleri arasında düzenlenecek fuarın 900 metrekarelik standında; sektör temsilcileri, profesyonelleri ve ziyaretçileriyle bir araya gelecek.


Daima Farklı, Daima Yeni

Fuarda yeni ürünleri ile ön planda olacak olan Seranit, mermer, ahşap, beton, doğal taş ve küçük alanlar için mini ebatlı seriler konsepti ve 70x70,90x90 ve 40x120 cm gibi farklı ebatlarla, sektör profesyonelleri ve müşterilerinin her türlü talebine çözüm sunacak. Özellikle iddialı olduğu teknik porselen grubunda geniş yelpazeli bir portföyü de ziyaretçilere tanıtacak.


Aquanit ile Banyolarda Bütünlük

% 100 teknik porselen karo şartlarında üretilen ve porselen karonun tüm teknik özelliklerine sahip olan Aquanit Porselen Duş Karosu, yaşam alanları dışında hastane, otel, pansiyon, bakım evi, spor merkezi, plaj, spa, hamam, kaplıca gibi her türlü kapalı veya açık alanda duş zeminlerinde tercih ediliyor.


Seranit; dış cephe sistemleri, enerji tasarrufu, konfor, küf oluşumunu engelleme ve onarım masraflarının azalması gibi binalara kazandırdığı bir çok yapısal faydanın yanında dış cephelere estetik ve prestij de katıyor.