• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

UNICERA Seramik Fuarı 126 ülkeden 100 bin ziyaretçi hedefiyle kapılarını bugün açıyor

Kapılanın bugün açan Unicera Seramik Fuan, 12 Mart tarihine kadar CNR EXPO Yeşilköy'de düzenlenecek. Fuara bu yıl 126 ülkeden 100 bin profesyonel ziyaretçinin katılması hedefleniyor Unicera Îstanbul-Seramik Banyo Mutfak Fuarı, CNR EXPO Yeşilköy'de bugün başladı.

12 Mart'a kadar devam edecek fuar bu yıl Ekonomi Bakanlığı'nın da desteği ile 15 ülkeden katılımcı ve 40 ülkeden gelecek alım heyetlerinin katılımı ile yapılacak.

Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) ve Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği (TİMDER) işbirliğinde organize edilecek fuara, 4 kıtadan 126 ülke katılacak. Fuara toplam 100 bin profesyonel ziyaretçi katılması hedefleniyor.

1.000'İN ÜZERİNDE MARKA Aralarında ABD, Almanya, İtalya, Fransa, İngiltere, İspanya, Polonya, Çin, Rusya, Suudi Arabistan, Katar, BAE, Umman, Ürdün, Lübnan'ın da bulunduğu ülkelerden gelecek alım heyetleri, katılımcılarla B2B Eşleştirme Programı kapsamında ikili görüşmeler yapacaklar. İtalyan tasarım firması Digital Design SRL, Portekiz'in küresel seramik üreticisi Mota II Solçoes Ceramicas, İspanyol vitrifiye üretimi firması Dimix Sanitary Applications gibi sektör öncülerinin de yer alacağı fuar, 1.000'in üzerinde markanın katılımıyla düzenlenecek.