• Uluslararası Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 2-6 Kasım 2021
Kalan Süre

Haberler

Çanakkale Seramik ve Kalebodur, büyük boyutlu porselen karo seçenekleri ile UNICERA’da

CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından; TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TIMDER (Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği) işbirliğiyle düzenlenen UNICERA, 08-12 MART 2017 tarihleri arasında Türk seramik sektörünü bir araya getiriyor.  
 
Türkiye seramik sektörünün öncü ve lider kuruluşu Kaleseramik, ‘UNICERA İstanbul Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda; Çanakkale Seramik, Kalebodur, Kale Banyo ve İtalyan markaları Edilcuoghi ve Edilgres’in yenilikçi ürünleri ile fark yaratıyor. Kuruluşundan itibaren seramik sektörüne katkıda bulunan Kaleseramik’in bu yıl 60. yılını kutladığını belirten Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı H. Derya Ercan, “Kaleseramik olarak, her biri alanında öncü markalarımızla bu yıl da trendlere yön verirken, farklı yaşam tarzlarına hitap eden şık ve işlevsel çözümlerimizi tüketiciyle buluşturuyoruz. Büyük ebatlı karo üretiminin daha da önem kazandığı günümüzde, tüketiciye en fazla ürün seçeneği sunan firma yine Kaleseramik oldu. Kaleseramik Ar-Ge Merkezi’nin uzun araştırmaları sonucunda, bu yıl hijyen konusunda çok önemli bir projeyi hayata geçirdik. 2017 yılı itibarıyla tüm vitrifiye ürünlerimizi, bakteri oluşumunu engelleyen SmartHijyen özelliğiyle üretiyoruz” dedi.  
 
CNR Expo Yeşilköy’de organize edilen UNICERA’da, Kaleseramik Teşhir Tasarım Ekibi’nin ortak çalışması ile hazırlanan dev Kale standında, en yeni ürünler alternatif kullanım alanlarından örneklerle sunuluyor. Uluslararası seramik pazarının en önemli oyuncularından biri haline gelen Kaleseramik’in, Avrupa’da ilk 3, dünyada ise ilk 12 dev firmadan biri olduğunu vurgulayan Kale Yapı Ürünleri Grubu Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı H. Derya Ercan, “İleri teknoloji ile ürettiğimiz farklı renk ve ebatlardaki karolarımızla birlikte; vitrifiye ürün ailesi, banyo mobilyaları, armatür ve duş sistemlerine kadar geniş bir ürün grubu ile bu yıl da çok iddialıyız. Prestijli markalarımızın yenilikçi ürünleriyle mekanlara yeni bir soluk getiriyoruz” diye konuştu.  
 
 
Kale Banyo, ‘SmartHijyen’ ile bakteri oluşumunu önlüyor
Kaleseramik’in UNICERA’da katılımcılara sunduğu en önemli yeniliklerden birinin SmartHijyen olduğunu vurgulayan H. Derya Ercan, “Konutlardan işyerlerine, restoranlardan otellere, spor salonlarından alışveriş merkezlerine kadar birçok ortak yaşam alanında kullanılan klozet, lavabo, pisuvar, klozet kapakları gibi tüm vitrifiye ürünlerini, artık Kale SmartHijyen özelliğiyle sunuyoruz. Sektörde önemli bir yenilik olan SmartHijyen özelliğinin, bağımsız laboratuvarlarda yapılan testlerde yeni bakterilerin oluşumunu engellediği ve var olan bakterilerin hücre yapısını bozarak yok ettiği kanıtlandı. SmartHijyen ürünlerimizde kullandığımız özel ‘sır’ın içinde bulunan nano boyuttaki gümüş iyonlar , bakterilerin hücre yapısını bozuyor, mevcut bakterileri yok ediyor ve yeni bakterilerin oluşmasını da önlüyor. SmartHijyen, Kale Banyo’nun hayata geçirdiği tüm vitrifiye ürünlerinin kullanım ömrü süresince antibakteriyel özelliğini ilk günkü gibi koruyor” dedi.  
 
 
Çanakkale Seramik yeni ürünleri ile fuarda fark yaratıyor
Çanakkale Seramik’in lüks ürün grubuna eklediği, 34x111, 60x60, 20x120 cm ebatlarındaki yeni koleksiyonu Wabi, bu yılın çok konuşulan ürünlerinden biri olacak. Büyük ebatlı ürün gamının prestijli koleksiyonu Wabi, premium segment müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla geliştirildi.  
 
 
Kalebodur, büyük boyutlu porselen karo ailesi ile bu yıl da iddialı
‘Full body porselen karo’ denince akla ilk gelen marka olan Kalebodur, bu yıl büyük boyutlu porselen karo ailesine yeni seriler ekledi. Özellikle seramik sektöründe yepyeni bir boyut olan 80x160 cm ebatlı ürünler ve parlak porselen karo üretimi ile Kalebodur, büyük porselenin ihtişamını mekanlara taşıyor.
 
Kalebodur’un Elegant Marbles koleksiyonu ile yaşam alanlarında 80x160 cm ebadının ihtişamını hissedeceksiniz. Core White, Silver River ve Savana serilerinden oluşan Elegant Marbles koleksiyonu, porselen karoyu, yüzey kalitesi ve büyük ebatlarla yaşam alanlarına taşıyor.