• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 5-9 Şubat 2019
Kalan Süre

Haberler

T.C Ekonomi Bakanlığı’ndan Unicera İstanbul 2017 Seramik Banyo Mutfak Fuarı için iki özel destek!

Bilindiği gibi, "Sektörel Nitelikli Uluslararası Yurt içi Fuarların Desteklenmesine İlişkin 2014/4 sayılı Karar" kapsamında T.C.Ekonomi Bakanlığı'nca desteklenecek olan fuarlar açıklandı. Bu destek kapsamında Bakanlıkça alınan kararın uygulama usul ve esaslarındaki yükümlülükleri yerine getiren UNICERA İstanbul 2017 Seramik Banyo Mutfak Fuarı katılımcıları yer kirası ve stand konstrüksiyonu için ödenen fatura tutarının %50’sini, belli bir üst limite bağlı olmakla birlikte geri alabilecek. (Fuar bazında destek tutarı, 30.000 Türk Lirasını geçemez.)
 
UNICERA’nın diğer önemli desteklerden birisi de T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın 95/7623 sayılı "İhracat Rejimi Kararı”yla verdiği “Yurt Dışı Alım Heyeti Desteği”. Bu sayede UNICERA; Türkiye’nin en kapsamlı alım heyeti organizasyonlarından birine ev sahipliği yapacak. Ekonomi Bakanlığı’nın alım heyeti desteğinin yanı sıra CNR Holding’in pazarlama ve tanıtım ekiplerinin çalışmaları sayesinde fuarın profesyonel ziyaretçi oranı artacak.  
 
Yurt içi ve yurt dışından ithalatçıların, ihracatçıların, üretici ve toptancıların yer alacağı, katılımcıları için yüksek kapasiteli ihracat imkanı sağlayan UNİCERA İstanbul 2017 Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 08-12 MART 2017 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de düzenleniyor.
 
Sizde bu ticari platformda yerinizi mutlaka alın!..