• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 5-9 Şubat 2019
Kalan Süre

Haberler

E.C.A. SEREL; Hayatı Kolaylaştıran Parlak Fikirlerini UNICERA’da sergileyecek

E.C.A. SEREL’in yılların birikimi ve kurumsallığı ile hayata geçirdiği yeni konsepti hem hayatı kolaylaştırıyor hem de parlak fikirler veriyor.  
 
E.C.A. SEREL; banyo ve mutfakta inovasyon çağını müjdeleyen yenilikçi ve teknolojik ürünleriyle tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor. ‘Hayatı Kolaylaştıran Parlak Fikirler’ temasının işlendiği son serileri, reklam filmlerinin de konusunu oluşturuyor. Filmlerde 5 farklı ürünün hayatımızı kolaylaştıran özellikleri sıcak ve sade bir dille anlatılıyor.
 
E.C.A. SEREL, yeni nesil temizlik teknolojisi sayesinde lavabo ve tuvaletlerde maksimum hijyen sağlayan EasyWash, temizlik kaygısının ortadan tamamen kaldırılmasını sağlayan Hygiene Plus ve dokunduğunda açılıp dokunduğunda kapanan mutfaklardaki büyük yardımcınız Touch modeliyle de fuardaki yerini almayı hedefliyor.  
 
Kaliteden ödün vermeyen E.C.A. SEREL, yılların deneyimini, profesyonel yönetim anlayışı ile birleştirip, dünya pazarlarında; tasarruf, sağlık, estetik ve konfor özellikli ürünlerle öne çıkıyor.  
 
Ürün geliştirme faaliyetlerinde; titiz, yenilikçi ve öncü bir yaklaşım sahibi olan E.C.A. SEREL, ürün geliştirme çalışmalarında kullanıcı ihtiyaçlarının tüm detaylarını gözetip, özgün tasarımlara hayat verdiği ürünlerini Unicera İstanbul’un 4. holünde sergileyecek.