• UNICERA İstanbul Seramik, Banyo, Mutfak Fuarı
  • 5-9 Şubat 2019
Kalan Süre

Haberler

UNICERA Bu Yıl Daha Küresel

Sektörün tamamını 4 gün boyunca bir araya getirecek olan UNICERA İstanbul, katılımcılarına bölgesel ve küresel bazda yeni iş bağlantılarını kurmak için önemli fırsatlar sunacak  
 
İnsanların ateşi bulması ile hayatımıza giren seramik ve banyo kültürü, yüzyıllar boyu gelişip kendini yenileyerek varlığına devam etti. Zamanla inşaat ve günlük hayatın vazgeçilmezlerinden olan bu ürünler, günümüzde oldukça önemli bir sektör haline gelip, ülke ekonomilerine de ciddi katkılar sağlamaya başladı. Seramik ve banyo sektörünün dünyanın ikinci, ülkemizin en büyük buluşması olan UNICERA İSTANBUL, katılımcılarının yurtiçi tanıtım ve pazarlama imkanlarını artırmasının yanı sıra ihracat oranlarına da önemli ölçülerde katkı sağlıyor.  
 
CNR Expo Alanında Türkiye’nin ilk, dünyanın en büyük ikinci fuarı olan, seramik sektörünün lider markalarının bir araya geldiği “Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı” UNICERA İSTANBUL, 08-12 MART 2017 tarihleri arasında CNR EXPO’da, yerli-yabancı çok sayıda katılımcı ve ziyaretçiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
CNR EXPO kuruluşlarından  ITF - İstanbul Fuarcılık, TSF (Türkiye Seramik Federasyonu) ve TIMDER (Tesisat İnşaat Malzemeleri Derneği) tarafından organize edilen fuar katılımcılarına, yerli ve yabancı yüzlerce önemli alıcı firma temsilcileri ile buluşma imkanı yaratacak.